SZPZLO Warszawa-Ochota

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

 

20 czerwca 2015 roku w warszawskim hotelu Gromada miała miejsce Wielka Gala Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki. Na uroczystości byli obecność Laureaci prestiżowych projektów Rzetelni oraz Lider Polskiej Gospodarki. Przedsięwzięcia zostały zrealizowane w ramach Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki, którego organizatorem było Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług.

Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki – Ogólnopolski Program Umacniania Wiarygodności, to inicjatywa, której celem jest kreowanie i umacnianie etycznych norm oraz standardów w czterech obszarach: przedsiębiorczości, samorządu, instytucji oraz w ochronie zdrowia.

Wśród laureatów nagrody Lider Polskiego Lecznictwa, znalazł się nasz podmiot medyczny Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa –Ochota. Otrzymany tytuł potwierdza, że jesteśmy placówką, o której można bez wahania powiedzieć, iż jest partnerem godnym zaufania, podejmującym działania na rzecz konkurencyjności na rynku przy pełnym poszanowaniu i respektowaniu zasad etycznych. A to wszystko w myśl realizowanej każdego dnia misji SZPZLO „Zdrowie pacjenta jest dla nas najważniejszą wartością”.