SZPZLO Warszawa-Ochota

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wśród wielu przyczyn ludzkiego cierpienia oraz braku poczucia szczęścia, szczególne miejsce zajmują te, które są związane ze śladami bolesnych przeżyć w relacji z bliskimi osobami, doświadczanie przemocy aktualnie lub w przeszłości, lub kryzysy związane z różnymi czynnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Raniące doświadczanie występują w życiu wielu ludzi. Ale bardzo często cierpienie towarzyszy nam nie tylko wtedy, gdy jesteśmy zranieni przez wydarzenia i relacje.Z upływem czasu „zranione miejsca” przekształcają się w blizny, które towarzyszą nam przez resztę naszego życia. Te psychiczne blizny wpływają na nasze myśli i uczucia, na nasz sposób życia oraz na nasze relacje z sobą i z innymi ludźmi. Cierpienie zakonserwowane wokół śladów raniących doświadczeń z przeszłości może zatruwać i zaburzać nasze życie przez wiele lat, nawet wtedy, gdy staramy się układać osobiste życie w konstruktywny sposób.

Można jednak podejmować próby łagodzenia tego bolesnego wpływu i uwalniania się od ciężaru śladów doświadczeń, które utrudniają życie. Można to robić samemu i można korzystać z pomocy innych, którzy są przygotowani do wspierania naszych poszukiwań potrzebnych do uwalniania się spod wpływu śladów złej przeszłości.

Stowarzyszenie „Niebieska Linia” oferuje bezpłatną pomoc w próbie łagodzenia  wpływu bolesnych przeżyć z przeszłości. Jeśli potrzebujesz takiej pomocy to zapraszamy na bezpłatne konsultacje psychologiczne. Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 22 499 37 33.

June 30th SZPZLO \ AKTUALNOŚCI