REJESTRACJA DO PROGRAMU

Zgłoszenie do projektu odbywa sie poprzez infolinię nr 22 592 98 98.  Zadaniem Zespołu Infolinii jest przeprowadzenie wstępnego triażu, na podstawie którego ocenia się sposób interwencji oraz podejmuje wstępną ocenę problemów. Wykorzystując zebrany wywiad, opracowujemy plan działania i podejmujemy interwencję opiekunów pacjenta. Reagujemy na każde zgłoszenie, zapewniając dziecku diagnozę oraz wsparcie psychologiczne w naturalnym dla niego środowisku -  domu lub szkole. warunkiem uczstnictwa jest podpisanie przez opiekunów dziecka (lub w przypadku pełnoletniości - samego pacjenta) deklaracji uczestnictwa i zgody na leczenie.

Rodzicu, jeśli niepokoi Cię coś w zachowaniu Twojego dziecka, nastąpiła zmiana jego zachowania - zadzwoń na nasz numer 22 5929898!
Obejmiemy Was wsparciem w formie indywidualnych i grupowych konsultacji oraz szkoleń. Przeprowadzimy Was przez cały proces zdrowienia.


Nauczycielu, Pedagogu!
Pamiętaj, że zawsze możesz do nas zadzwonić w sprawie swojego ucznia lub uczennicy. Otrzymasz od nas cenne wskazówki, jak radzić sobie w trudnej sytuacji oraz wsparcie doradcze w zakresie profilaktyki zdrowia psychicznego w formie spotkania i warsztatów.

Na każdym poziomie udzielamy wsparcia BEZPŁATNIE!

Nasze działania finansowane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Zadzwoń do nas 22 592 98 98 lub napisz, mail: infolinia.power@szpzlo-ochota.pl
Udzielimy Ci niezbędnego wsparcia w zakresie ochrony i profilaktyki zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w miejscach, gdzie tego potrzebujesz (dom, szkoła).
 

Deklaracja uczestnika projektu