SZPZLO Warszawa-Ochota
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota


Aktualności

Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Konstytucji 3 maja
Maj jest miesiącem szczególnym w historii naszego Państwa. W pierwszych trzech dniach miesiąca obchodzone jest w Polsce Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Konstytucji 3 maja.  
więcej >
Z uśmiechem do Pacjenta
W środę odwiedziła nas Księżniczka, która rozweselała każde dziecko będące pacjentem lub gościem Przychodni. Świadomi tego, jak dużym stresem zarówno dla dzieci jak i dla rodziców jest wizyta u lekarza, staramy się uatrakcyjnić ten czas każdemu odwiedzającemu nasze placówki.  
więcej >
Komunikat
W Warszawie, notuje się wysokie stężenie pyłów zawieszonych w powietrzu.  Jeśli sytuacja meteorologiczna nie ulegnie zmianie dobowe stężenie pyłu zawieszonego PM10 w dniach 17 kwietnia 2018 r. może przekroczyć warszawski poziom ostrzegania.   Zalecenia:  Unikanie długotrwałego przebywania na dworze   Unikanie wietrzenia pomieszczeń   Ograniczenie aktywności fizycznej na dworze Zalecenia kierowane są
więcej >
Życzenia od Prezydent m. st. Warszawy
Życzenia dla Dyrektora i Pracowników SZPZLO Warszawa – Ochota od Prezydenta m. st. Warszawy Pani Hanny Gronkiewicz – Waltz z okazji Światowego Dnia Zdrowia i Dnia Pracownika Służby Zdrowia.  
więcej >
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać na bieżąco informacje o nowościach naszego portalu: więcej

NEWSLETTER

Regulamin Bezpłatnego Newslettera.