Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota


Aktualności

Hostel dla Młodzieży w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży

Hostel dla Młodzieży w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży

Masz 16-18 lat? Potrzebujesz wsparcia w codziennym funkcjonowaniu? Chcesz się usamodzielnić? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Hostelu dla Młodzieży, który działa w ramach Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Warszawa-Wola (Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej).
Hostel jest przeznaczony dla uczącej się młodzieży w kryzysie zdrowia psychicznego w wieku 16-19 lat, która zamieszkuje m.st. Warszawę i jest w procesie terapeutycznym lub po konsultacji psychiatrycznej. To miejsce może znacząco pomóc w procesie zdrowienia nastolatków wymagających oddziaływań socjoterapeutycznych. Hostel zapewnia całodobową opiekę i wyżywienie, wsparcie wykfalifikowanej kadry pedagogów i psychologów, prowadzi zajęcia socjoterapeutyczne, treningi usamodzielniania (sprzątanie, gotowanie), wspiera integrację z grupą rówieśniczą oraz udziela wsparcia psychologicznego.
Więcej informacji na temat działania hostelu można uzyskać u pani Beaty Domagały, Koordynatorki Hostelu w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży (
e-mail: bdomagala@wolski.med.pl, tel.: 518 033 029).
Zachęcamy do śledzenia fanpage'a hostelu, na którym regularnie publikowane są aktywności czekające na młodzież.

https://www.facebook.com/profile.php?id=61559357517954&locale=pl_PL

 
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać na bieżąco informacje o nowościach naszego portalu: więcej

NEWSLETTER

Regulamin Bezpłatnego Newslettera.