Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota


Aktualności

Zapraszamy na Akcję Zdrowotną w Centrum Medycznym w Raszynie

Zapraszamy na Akcję Zdrowotną w Centrum Medycznym w Raszynie

Już w najbliższy czwartek, tj. 11.07.2024 r. w Centrum Medycznym Raszyn, przy ul. Poniatowskiego 18a w godzinach 9:30 – 14:30, odbędzie się akcja zdrowotna, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.
Udział w tym spotkaniu to doskonała okazja do wykonania wielu badań i odświeżenia wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowia.

Podczas wydarzenia bezpłatnie wykonają Państwo pomiar poziomu:

  • cholesterolu
  • glukozy
  • ciśnienia krwi,

a także czekać będzie na Państwa specjalne urządzenie do pomiaru składu masy ciała, które dzięki swoim bardzo precyzyjnym wynikom, może pomóc zrozumieć wiele mechanizmów i zmian zachodzących w naszym ciele.

Partnerem akcji jest Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ, który podczas akcji przygotuje dla Państwa m.in. możliwość wyrobienia karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego), o którą warto zadbać jeśli planujemy wycieczkę po krajach Unii Europejskiej. W programie przewidziano również informacje na temat uzdrowisk, potwierdzenie profilu zaufanego czy udzielenie wskazówek dla osób zainteresowanych portalem Diety NFZ.

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w kolejnej edycji akcji zdrowotnej. Przyjdźcie, sprawdźcie i przekonajcie się, jakie atrakcje przygotowało dla Państwa nasze raszyńskie Centrum Medyczne. Będziemy na Państwa czekać od godz. 9:30.
Zapraszamy!
 


Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać na bieżąco informacje o nowościach naszego portalu: więcej

NEWSLETTER

Regulamin Bezpłatnego Newslettera.